Harku Autokeskus on autoremonditeenuseid pakkuv firma, mis on Eesti turul tegutsenud alates 2001. aastast. Ettevõtte põhitegevuseks on sõidukite kere- ja värvitööd. Lisaks sellele teostame sõidukite hooldus- ja remonditöid ning paigaldame lisavarustust kõikidele automarkidele.

Harku Autokeskus on Mercedes-Benz hooldus- ja remondipartner ning samuti müüme Mercedes-Benz originaalvaruosi ja lisavarustust. Meie kasutada on kogu Mercedes-Benz valmistajatehase poolt väljastatud ning pidevalt täienev tehniline informatsioon, remondimanuaalid ning varuosade tellimisprogrammid.

Harku Autokeskus hooldab ja remondib Teie sõiduki tootjatehase nõuete kohaselt, kasutades selleks vastavalt Teie soovile kas tootjatehase originaalvaruosi või kõrge kvaliteediga B- varuosi.

Harku Autokeskuse klientideks on mitmed firmad, autoesindused, kindlustusseltsid ning eraisikud. Meie ülesanne on pakkuda oma klientidele professionaalset ning kõrge kvaliteediga teenindamist.

Harku Autokeskusel on kaks töökoda:

  • Tallinnas, Õismäel, Meistri tn 20 asuvas töökojas teostame sõidukite hooldus- ja remonditöid
  • Harjumaal, Harku alevikus, Uus tn 11 asuvas töökojas teostame sõidukite kere- ja värvitöid

Kaasaegne sisseseade ning hea koolituse saanud meeskond tagavad Teie kvaliteetse teenindamise ja Teie sõiduki pika eluea.